Gizemli Bilgiler El Kitabı

  0
  938

  Çeviren: Cemre Serpal, Furkan Alkan

  Birinci Adım: Mana Çeşmesi’nin saf altın ile kullanıma hazırlanmasını sağlayın çünkü sadece saf altın ile tabiat ve saf gücün kaosunu tatlı sözlerle kandıran saf ilkeler düzeltilebilir. Bırakın sonra saf altını Mana Çeşmesi’nin üzerine. Kendinizi Çeşme’nin zararlı fırtınasından uzak tutmaya pek tabi hassasiyet gösterin, böyle saldırılar kişinin sağlığını tamamen mahvedebilir.

  ————————

  İkinci Adım: Yanınızda bu harika kılavuzun olduğuna emin olun, bu sayede gereken kelimeleri düzgün ve hatasız bir şekilde okuyabilirsiniz, böylece umursamazlığınızla kendinizi ve de çevrenizdekileri ortadan kaldırıp, dünya düzenini bozmazsınız.

  ————————

  Üçüncü Adım: Yenilenecek nesneyi elinize alın ve onu kullanıma hazır olan Çeşme’nin önünde tutun ve iç organları benim büyük başarıma duydukları kıskançlık tarafından kemirilen Kharneson ile Rattor’unkinden değil – ki onlarınkini kullananlar yanlış yapıyorlardır – yalnızca ve yalnızca bu kılavuzdan doğru ve hatasız bir şekilde öğrenilebilecek sözleri söyleyin.

  ————————

  Dördüncü Adım: Her türlü incinmede, kendini iyileştirmek için ya da sağlıkçıların ve tapınakların iyileştirici güçlerinden faydalanmak için hemen harekete geçin. Efsundan dolayı çekilen acılar, değerli bir tılsımı tam potansiyeline ulaştıracak harhangi bir kişi tarafından üstlenilmeli, dahası buna rağmen eleştirmeyi en az bilenler için bile kusur ve günahları açıkça görülebilen Kharneson ve Rattor hakkındaki aptalca duyumda olduğu gibi acıya aşırı düzeyde katlanmak akıllıca değildir ve çekilen acı gücünü daha yüksek oranda eritir.

  ————————

  Bedirhan Köse
  Oyunların dünyasına girmekten, gezmekten ve incelemekten büyük zevk alan Bedirhan, dijital ortamda kendi mekanlarını meydana getirmekte ve kendi hikayelerini yazmakta. -"İyi bir oyun, oyundan fazlasıdır."